Specjalista do spraw kontroli jakości

Stalmit Sp. j.

Bełchatów, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Specjalista do spraw kontroli i jakości

Obowiązki:
- Systematyczna kontrola jakości w czasie produkcji konstrukcji stalowych (kontrola materiałów oraz jakości gotowych wyrobów)
- Nadzór nad prawidłową jakością produkowanych elementów
- Kontrola jakości wymiarów, nadzoru procesu spawania oraz antykorozji
- Wykonywanie badań jakościowych w zakresie posiadanych uprawnień, kontrola spoin spawalniczych, przygotowania i wykonania powłoki antykorozyjnej
- Systematyczne sporządzanie raportów, kompletacja dokumentacji jakościowej

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe na stanowisku Inspektora/kontrolera/jakości
- Uprawnienia do przeprowadzania badań wizualnych VT2, penetracyjnych PT
- Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
- Znajomość rysunku technicznego oraz obowiązujących norm
- Odpowiedzialność i sumienność w pracy, spostrzegawczość
- Znajomość programów MS Office

Prezentacja firmy

STALMIT Sp.j jest firmą, która od 1998 roku działa na krajowym ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji