Specjalista do przeszkolenia z SAPERIONA

Screen by Play

Wrocław, 53-238, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma IT z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko -

Stanowisko pracy uruchamiane jest od zaraz, dlatego liczymy przede wszystkim na osoby z umysłem analitycznym i zapałem do pracy.

Miejsce pracy: Wrocław i Kraków

Oferujemy:

- pracę na pełen etat na okres 36 miesięcy z możliwością dalszej współpracy

Wymagamy:

- min.1 wdrożenie EMC
- Dyspozycyjności
- Zdolności szybkiego przyswajania wiedzy
- Analitycznego umysłu

CV proszę wysyłać za pośrednictwem portalu. Odpowiemy na zgłoszenia kandydatów, których będziemy chcieli zaprosić na rozmowy kwalifikacyjne.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się realizacją dużych projektów informatycznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy