Specjalista do prowadzenia sklepu internetowego

P.H.U. Gastro Centrum

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- wprowadzanie produktów na stronę internetową (tworzenie i redagowanie opisów, obróbka i dodawanie zdjęć),

- telefoniczna obsługa klienta,

- realizacja zamówień,

- aktualizacja cen i promocji na stronie internetowej,

- obsługa portalu Allegro.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- samodzielne stanowisko,

- pracę stacjonarną w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt.

Wymagania

Wymagania:

- znajomość mechanizmu działania sklepu internetowego, Allegro

i porównywarek cenowych,

- zamieszkanie w Pile lub w okolicy do 30 km,

- mile widziane: znajomość branży gastronomicznej.

CV ze zdjęciem prosimy przesłać na podanego w ogłoszeniu e-maila.
Prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów gastronomicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż