Specjalista do obsługi klientów hurtowych i detalicznych

e-Fiore

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Witam,
Producent i dystrybutor naturalnych produktów e-FIORE zatrudni osobę do obsługi sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz pozyskiwania nowych klientów. Miejsce pracy Rudniki k/Częstochowy.

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze klienta
- znajomość marketingu internetowego, social media
- bardzo dobra obsługa komputera, pakiet office, podstawy grafiki, tworzenie ofert, arkuszy, mailing reklamowy
- dobra organizacja pracy, sumienność, kreatywność
- język angielski
- prawo jazdy

Tylko poważnie zainteresowanych ofertą pracy prosimy o CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami w ciągu najbliższych kilku tygodni. Zapraszamy.

Prezentacja firmy

e-FIORE dystrybutor naturalnych produktów do pielęgnacji ciała. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta