SPECJALISTA DO OBSŁUGI KLIENTA INTERNETOWEGO ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZ.NIEMIECKIEGO

KL Trade Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeden z czołowych importerów akcesoriów GSM poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA PRZY SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ w języku niemieckim
  • zarządzanie kontaktami z klientami niemieckojęzycznymi mailowo i telefonicznie
  • obsługa zamówień z niemieckojęzycznych portali internetowych, odpowiadanie na mailowe zapytania klientów, rozpatrywanie zwrotów i reklamacji
  • tłumaczenie krótkich tekstów z j. polskiego na niemiecki

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • prowadzenia swobodnej i kulturalnej rozmowy telefonicznej
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, szczególnie niemieckojęzycznego
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych programów komputerowych

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie – umowa o pracę cały lub pół etatu lub zlecenie
  • atrakcyjny system wynagradzania, szkolenia produktowe i systemowe
  • praca w systemie zmianowym ( częściowo Home Office)
  • laptop służbowy dla pracowników zdalnych
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Ebaya i Amazona

Prezentacja firmy

KL TRADE Sp z o.o. to jeden z czołowych producentów i importerów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce