Specjalista do Działu Sprzedaży Deweloperskiej

P.B. Dombud S.A.

Katowice, 40-059, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem P.B. DOMBUD S.A. poszukuje osób na stanowisko - Specjalista do Działu Sprzedaży Deweloperskiej.

Zakres obowiązków:

- Obsługa klienta
- Opracowywanie ogłoszeń prasowych i innych środków reklamy w tym aktualizacja strony internetowej w zakresie ofert sprzedaży nieruchomości
- Sporządzanie umów sprzedaży
- Wystawianie faktur
- Działania organizacyjno - marketingowe w celu pozyskania klienta (min. spotkania na budowie, udzielanie informacji telefonicznie dotyczących ofert, przygotowywanie ekspozycji)
- Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy oraz innymi jednostkami wewnętrznymi Spółki

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Komunikatywność
- Samodzielność
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Działalność budowlana na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi