Opis stanowiska pracy

Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie zatrudni:

Specjalistę do Działu Analiz Ekonomicznych i Planowania – praca na umowę o pracę

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze związanym z controllingiem, systemami finansowo – księgowymi (ERP)
  3. Doświadczenie w tworzeniu budżetu, planów finansowych oraz w ich realizacji i sprawozdawczości.
  4. Biegła znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel.
  5. Dobra znajomość oprogramowania biurowego – Word, PowerPoint
  6. Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów controllingowych (BI-Bussines Intelligence)
  7. Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  8. Umiejętność rozwiązywania problemów
  9. Samodzielność w działaniu
  10. Umiejętność pracy pod presją czasu
  11. Doświadczenie w branży służby zdrowia będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  1. Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  2. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju szkoleniach

Do zadań na ww. stanowisku należeć będzie między innymi:

  1. Sporządzanie planów, budżetów i monitorowanie realizacji ich wykonania
  2. Sporządzanie wycen świadczeń medycznych
  3. Sporządzanie raportów dla Zarządu
  4. Pozostałe analizy ekonomiczno – finansowe, w tym ocena wniosków inwestycyjnych oraz opiniowanie wniosków zakupowych pod względem ekonomicznym.

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz.U. z 2016 r. poz.922)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Instytut jest jednostką naukowo-badawczą i usługowo-leczniczą zapewniaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Logistyka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa