Specjalista d/s Zakupów i Zaopatrzenia Produkcji Elektronicznej

Kompania Elektroniczna Sp. z o.o.

Piaseczno, k. Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kompania Elektroniczna Sp. z o.o. - kontraktowy producent modułów elektronicznych w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Dziale Zakupów produktów elektronicznych

Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:

  • wycena elementów na podstawie otrzymanych dokumentów,
  • zakup elementów elektronicznych, laminatu i pozostałych materiałów zużywanych w procesie produkcyjnym,
  • rejestracja zamówionego towaru,
  • poszukiwanie nowych dostawców.

Wymagania:

  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i przedsiębiorczość,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi i prowadzenia negocjacji.

Oferujemy:

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • udział w rozwoju firmy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Produkcja kontraktowa elektroniki przemysłowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inżynieria