Specjalista d/s wycen, obsługa klienta

Laser Metal

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Głównym celem stanowiska jest kompetentna i efektywna obsługa klienta.

Zadania:

Wycena, przygotowywanie i składanie ofert handlowych

Monitoring realizacji zamówień Klientów

Utrzymywanie telefonicznego kontaktu z Klientami

Wymagania

Dobra obsługa programów AutoCad- warunek konieczny Excel, Word

Podstawowa znajomość zagadnień obróbki metali ( gięcie ,spawanie )

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Osoba z pasją do sprzedaży/telemarketingu, zorientowanej na klienta

Mile widziane wyższe wykształcenie

Prezentacja firmy

Jako firma specjalizujemy się w kompleksowej obróbce blach.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Analityka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa