Specjalista d/s sprzedaży

P.W. Parexbud Sp. z o.o.

Lublin, 20-701, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa ogólnej działalności handlowej Biura Sprzedaży
  • Bezpośredni kontakt z klientami
  • Aktywna sprzedaż samochodów
  • Aktywna sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeń
  • Aktywna sprzedaż akcesoriów
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach
  • Aktualizacja materiałów promocyjnych
  • Osiąganie wyników finansowych w określonych ramach czasowych
  • Przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży oraz stanów magazynowych wg wytycznych

Wymagania

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie standardy obsługi Klienta oraz znajomość techniki skutecznej sprzedaży
  • Dobra znajomość środowiska Windows, programu Excel, Word
  • Pewność siebie, samodzielność i inicjatywa
  • Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobra umiejętność organizowania i planowania pracy

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Profesjonalny system szkoleń

Prezentacja firmy

W branży motoryzacyjnej posiadamy ponad 20 - letnie doświadczenie <br/> ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne