Specjalista d/s sprzedaży telefonicznej

Premium Pro

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży chemii przemysłowej, poszukuje osoby do sprzedaży telefonicznej.

Jeśli jesteś osobą:

  • kontaktową,
  • wesołą,
  • łatwo nawiązujesz kontakty,
  • lubisz rozmawiać przez telefon na różne tematy,nie tylko służbowe,

chcesz mieć wolne weekendy to jest to praca dla Ciebie !!!

Szukamy pracowników na stałe, po okresie próbnym oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • prywatna opieke medyczną,
  • oraz dla chętnych kartę multisport.

Praca tylko w biurze, od poniedziałku do piątku w godz. 8-15:30

Prezentacja firmy

Firma Premium Pro od 2001 roku zajmuje się telefoniczną sprzedażą chemii... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta