Specjalista d/s sprzedaży - części samochodowe – układy klimatyzacji

PiterParts Sp. z o.o.

41-400 Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik będzie odpowiedzialny za rozwijanie sprzedaży poprzez aktywne poszukiwanie odbiorców i budowanie relacji z klientami w postaci serwisów i stacji obsługi, sklepów i hurtowni branżowych, doradztwo, dobór i prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

dodatkowo w zakresie

1. Kompleksowe zarządzanie całością działań marketingowych m. in. przygotowanie i realizacja strategii marketingowej produktu
2. Monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej oraz realizacji założeń ekonomicznych nowego produktu
3. Bieżąca obsługa techniczna platformy handlowej i powiązanych z nią programów
4. Opracowywanie dokumentacji technicznej i specyfikacji produktów

Wymagania

- Komunikatywność, własna inicjatywa, zaangażowanie, samodzielność, wysoka kultura osobista,
- Praktyczna znajomość branży chłodniczej i klimatyzacyjnej,
- Praktyczna znajomość technologii i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, oraz chłodniczych.
- Sugerowanie własnych inicjatyw mających za zadanie promowanie Firmy i jej usług,
- Dodatkowym atutem będzie znajomość najnowszych przepisów z wiązanych z obsługą klimatyzacji oraz sprzedaży czynników
- Dobra znajomość rynku części samochodowych
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Umiejętność współpracy z klientami
- Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
- Dobra organizacji pracy, dynamizm i zaangażowanie
- Sumienność i dokładność
- Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem elementów metalowych i przewodów hamulcowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi