Opis stanowiska pracy

Professional Care 24 Sp. z o.o. świadczy usługi opiekuńcze w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zespół specjalistów, jaki tworzymy, sprawnie i profesjonalnie rozwiązuje problemy osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Poprzez stałą obecność w domu osoby podopiecznej, jej potrzeby zaspokajane są przez całą dobę

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu procesu rekrutacji na stanowisko:

Specjalista d/s rekrutacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Stałe godziny, od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00.
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • Pracę w zgranym zespole

Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Rynek Nowomiejski 9/2 87-100 Toruń

Aplikacje należy wysyłać drogą elektroniczną lub złożyć osobiście na adres firmy: Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Rynek Nowomiejski 9/2 87-100 Toruń

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Biegła umiejętność obsługi komputera
  • Biegła znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość.
  • Zaangażowanie, uczciwość, sumienność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży opiekunek osób starszych

Prezentacja firmy

Professional Care 24 sp. z o.o. to renomowana agencja pracy, spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja