specjalista d/s rekrutacji

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

- współudział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (w tym udział w tworzeniu strategii, wyborze metod rekrutacji i selekcji, przygotowanie ogłoszeń, uczestniczenie w rozmowach rekrutacyjnych, tworzenie raportów)

- analiza baz danych oraz rynku pracy

- nawiązywanie kontaktu z Kandydatami

- współpraca z klientami o ustalanie grafików i ich rozliczanie

- koordynowanie działań związanych z budowaniem wizerunku Pracodawcy

- kwestie administracyjne biura.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)

- mile widziane doświadczenie w obszarze HR ( odbyte praktyki )

- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

- kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu, asertywność

- prawo jazdy kat. B

W zamian otrzymasz:

- pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy

- dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój,

- stabilną pracę w rozwijającej się organizacji o europejskim zasięgu

- atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja