Specjalista d/s Projektów Naukowych

Instytut Psychiatrii i Neurologii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie monitoringu i kontroli grantów naukowych oraz nadzór nad ich
rozliczaniem;
• Wsparcie pracowników w przygotowaniu wniosków B+R od strony formalnej
i finansowej;
• Bieżące kontakty z kierownikami i wykonawcami projektów naukowych oraz
instytucjami finansującymi;
• Opracowywanie raportów, statystyk w zakresie udziału pracowników instytutu
w grantach;
• Sprawozdawczość z realizacji wszystkich grantów w systemie POL-on.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe;
• Znajomość zasad finansowania projektów B+R finansowanych m.in. przez NCN,
NCBiR, MNiSW, oraz zagranicznych H2020 i innych programów międzynarodowych
UE;
• Umiejętność obsługi komputera (w szczególności pakiet Office w stopniu
zaawansowanym: Excel, Word, Power Point);
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiającej prawidłową
realizację i rozliczanie projektów;
• Mile widziane doświadczenie w administrowaniu projektami międzynarodowymi
w ramach Horyzontu 2020 oraz doświadczenie w zakresie wsparcia komercjalizacji
wyników B+R.

KLUCZOWE KOMPETENCJE:
• Wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki
• Inicjatywa w myśleniu i dynamika w działaniu
• Rzetelność, odpowiedzialność w realizacji zadań
• Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoka kultura osobista
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w godzinach 8.00 – 16.00
• Partnerską atmosferę pracy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
• Satysfakcję z udziału w realizacji interesujących i ważnych zadań służących
rozwojowi potencjału naukowego
• Kartę Multisport
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w terminie do 10.02.2018. r.

Prezentacja firmy

Instytut Psychiatrii i Neurologii jest ośrodkiem naukowym specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa