Specjalista d/s ofertowania stolarki aluminiowej

P.W Konspo

85-874 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- Odpowiadanie na zapytania ofertowe
- Samodzielne ofertowanie i wprowadzanie zamówień do systemu
- Weryfikacja kompletności dokumentacji projektowej
- Prowadzenie analizy dokumentacji projektowej pod kątem jej optymalizacji
- Współpraca z pozostałymi działami w firmie,
- Prowadzenie dokumentacji dotyczącej współpracy z Klientami
- Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy

Wymagania

- Wykształcenie techniczne
- Doświadczenie i znajomość branży stolarki aluminiowej będzie dodatkowym atutem
- Praca w programach MS OFFICE
- Mile widziana znajomość AUTO CAD
- Zdolność analitycznego myślenia
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
- Rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
- Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań

Prezentacja firmy

Firma P.W. Konspo sp. j. powstała w 1991 roku, jako spółka rodzinna. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta