Specjalista d/s Obsługi Klienta, sklep internetowy

Naturfarm

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do najbardziej ciekawych, rozwojowych oraz odpowiedzialnych dziedzin zawodowych należy branża medyczna.

sklepdlalekarza.com jako importer i dystrybutor profesjonalnego sprzętu medycznego dla służby zdrowia proponuje odpowiedzialną, ciekawą i wciągającą pracę w przesympatycznym wspierającym i przyjacielskim zespole ludzi.

Podstawowe obowiązki:

  • - Telefoniczny i e-mailowy kontakt z Klientem.
  • - Przygotowanie ofert.

Oczekiwania:

  • - min wykształcenie średnie,
  • - znajomość zasad pisowni i ortografii,
  • - doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta,
  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego (będzie sprawdzone na rozmowie - wielki plus!)

Co oferujemy:

  • - pracę stale podnoszącą osobiste kwalifikacje,
  • - brak rutyny,
  • - pełne wsparcie narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych zadań
  • - świetną współpracę zespołową
  • - umowę o pracę.

Do zobaczenia!

Prezentacja firmy

Jesteśmy importerem sprzętu medycznego dla lekarzy i personelu medyczneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 493PLN - 4 230PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak: prowizja, premia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Administracja biurowa