Specjalista d/s Marketingu Internetowego

Agencja MTWEB

31-501 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

MtWeb - jesteśmy krakowską Agencją Interaktywną. Pracujemy dla lokalnych i zagranicznych Partnerów m.in.: inAustria, Urząd Miasta Krakowa, Teekane Polska, Langsteiner, Paccor Polska, Dr Irena Eris, UBM Polska, Farmona …

Jeżeli posiadasz:

min. 2-lata doświadczenia w marketingu internetowym

umiejętności kreatywnego myślenia

doświadczenia w planowaniu strategii marketingowych

doświadczenie w prowadzeniu kampanii w systemie Adwords

umiejętności analizy prowadzonych kampanii

efektywnego realizowania powierzonych działań

Wymagania

Co od nas:

praca na pełny etat

młody kreatywny zespół

szkolenia

atrakcyjne wynagrodzenie

To zapraszamy do wysłania Cv

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji w firmie Mobile-tech (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

MtWeb- jesteśmy krakowską Agencją Interaktywną. Pracujemy dla lok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce