Specjalista d/s kadr i płac

Adam D.Hunter Sp. z o.o.

05-074 Józefin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

sporządzanie dokumentacji kadrowej w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników

. wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,

. naliczanie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych w tym zwolnień lekarskich,

. dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji na potrzeby ZUS, US i PFRON,

. przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień ,

. rozliczanie delegacji zagranicznych krajowych i zagranicznych,

. prowadzenie dokumentacji czasu pracy w tym również dla kierowców,

. przeprowadzanie szkoleń BHP i ppoż,

. profesjonalna pomoc i obsługa w zakresie prawa pracy.

Wymagania

Wymagania

. wykształcenie wyższe / preferowany kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, albo ekonomiczne, minimum 10 letnie doświadczenie na danym stanowisku,

. bardzo dobra znajomość praktyczna i teoretyczna przepisów prawa pracy, podatkowych, ZUS,

. umiejętność dokonywania rozliczeń na potrzeby US, ZUS, PFRON,

. umiejętność rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych kadry zarządzającej, pracowników administracyjnych i kierowców,

. możliwość przeprowadzania szkoleń BHP,

. dobra znajomość pakietu MS Office,

. umiejętność posługiwania się programami płacowo-kadrowymi, mile widziane doświadczenie w R2Płatnik

. bardzo dobra organizacja pracy w zespole

Prezentacja firmy

Olimpia Logistics oferuje zaplecze transportowe dla firm logistyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja