Opis stanowiska pracy

· Opieka nad klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
· Budowanie oraz utrzymanie długotrwałych relacji z klientem
· Realizacja celów sprzedażowych
· Obsługa administracyjna sprzedaży (umowy, dokumenty)
· Raportowanie efektów sprzedaży
· Wspieranie oraz koordynacja zespołu w działaniach sprzedażowych
· Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

· Miejscem pracy jest biuro oraz jeżeli wymaga tego sytuacja, praca w terenie - spotkania z klientami
· Dobre warunki zatrudnienia, w tym umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
· Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

· Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
· Doświadczenie zawodowe: w obsłudze klientów, negocjacjach i pozyskiwaniu klientów
· Mile widziana znajomość branży elektrycznej
· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności arkusza kalkulacyjnego
· Samodzielność i silna motywacja do pracy
· Prawo jazdy kat.B
· Język rosyjski lub angielski

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, specjalizującą się w produkc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing