Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób z inicjatywą, kreatywnością, dużą energią w działaniu oraz potrzebą ciągłego rozwoju na stanowisko:

Specjalista d/s handlu z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

-efektywne poszukiwanie nowych kontaktów handlowych,

-profesjonalne budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych,

-współpraca z innymi działami w firmie,

-przygotowywanie ofert dla klientów oraz umów handlowych,

-realizowanie handlowej strategi firmy,

-budowanie dobrego wizerunku firmy,

-prowadzenie nowoczesnych technik sprzedaży i analiz handlowych.

Oferujemy:

- ciekawą pracę pełną wyzwań, oraz możliwość rozwoju zawodowego,

- ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,

- atrakcyjny system wynagrodzeń (ok. 4000, 00 brutto),

- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

- biegła znajomość języka niemieckiego,

- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,

- samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,

- znajomość branży będzie dodatkowym atutem,

- zaangażowanie i inicjatywa w pracy,

- wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym i innowacyjnym przedsiębiorstwem branży rolno-s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management