Specjalista d/s finansów- branża hotelowa

Hotel Classic

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel *** w centrum Krakowa poszukuje Księgowej/Księgowego branży turystyczno-hotelarskiej

Opis stanowiska pracy:

-Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dokumentów sprzedaży oraz zakupu-

-Współpraca z Biurem Rachunkowym

-Nadzór nad spłatą należności oraz regulacja zobowiązań

-Monitoring płatności zagranicznych oraz transakcji na kartach płatniczych

-Wykonywanie okresowych raportów finansowych

-Wsparcie w bieżących sprawach administracyjnych oraz organizacyjnych firmy

-Rozliczanie zamówień

-Wsparcie w prowadzeniu spraw kadrowych

-Prowadzenie dokumentacji handlowej spółki

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe ( Finanse, Rachunkowość)

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

-Znajomość zagadnień finansowo-księgowych poparta min. 2-letnim doświadczeniem w branży hotelowej

-Biegła znajomość systemu finansowo-księgowego CDN Optima ( moduły, Kasa/Bank, Handel), biegła znajomość excela

-Obsługa księgowa faktur w walucie obcej

-Obsługa komputera, biegła znajomość MS Excel

-Znajomość spraw kadrowych, umiejętność prowadzenia akt osobowych, znajomość prawa pracy

-Znajomość branży hotelowej i gastronomicznej

Prezentacja firmy

Hotel *** w centrum Krakowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse