Specjalista d/s e-commerce

P.H.U. Klara Sp. z o.o.

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:
  • Prowadzenie sklepu internetowyego oraz aukcji Allegro
  • Rozwijanie sprzedaży on-line
  • Wdrożenie nowych pomysłów; modyfikacja treści, akcji promocyjnych, promocji produktu
  • Wprowadzanie nowych produktów,
  • Nadzorowanie funkcjonalności sklepu internetowego (rozwiązywanie problemów, aktualizacja grafiki, plików, treści itp.)
  • Tworzenie i zarządzanie komunikacją marketingową z klientami w mediach elektronicznych (współtworzenie newsletterów, dbanie o wskaźniki Google AdWords)
  • Przygotowywanie statystyk sprzedażowych i akcji promocyjnych, analiza statystyk
  • Opracowywanie akcji promocyjnych i kampanii reklamowych

WYMAGANIA:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z e-commerce
  • Doświadczenia w pracy na portalach aukcyjnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu akcji promocyjnych w internecie
  • Doświadczenie w wprowadzaniu modyfikacji i optymalizacji sklepu internetowego
  • Biegła znajomość Google Analytics i AdWords
  • znajomość programu Subiekt
  • Doświadczenie z zakresu web-design będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w redagowaniu tekstów,
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • Elastyczność w zakresie czasu pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Okazja współtworzenia nowego, ambitnego projektu sklepu od podstaw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie od sprzedaży

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się handlem detalicznym odzieżą oraz bie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce