Specjalista Cloud/AWS

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Informacje o projekcie:

  • Branża: Sport
  • Lokalizacja: Warszawa Targówek
  • Godziny pracy: 8:00/10:00 - 16:00/18:00 oraz dyżury
  • Języki: angielski/polski
  • Wynagrodzenie: 7000 - 10 000 PLN brutto
Zakres obowiązków:
  • Współudział w prowadzeniu projektu migracji części środowiska do Cloud AWS
  • Proponowanie rozwiązań w zakresie narzędzi oraz zarządzania środowiskami hybrydowymi
  • Wsparcie zespołu w zakresie przeprowadzenia procesu migracji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne oraz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w projektach dotyczących migracji i zarządzania środowiskami hybrydowymi
  • Znajomość zasad działania sieci, protokołów i usług sieciowych
  • Dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows 2012R2/2016
  • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi
  • Znajomość Google Cloud / AWS
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazne rozwojowi środowisko pracy, indywidualny plan rozwoju oraz mentoring
  • Połączenie nowych technologii i ducha sportowego
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów IT
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia, spotkania integracyjne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.