Specjalista Ciągłego Doskonalenia (M/F)

Michael Page

dolnoslaskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla nowo powstającego zakładu produkcyjnego, promującego rozwój i utrzymywanie kultury ciągłego doskonalenia, poszukujemy inżyniera z doświadczeniem w aktywnym włączaniu pracowników w promowanie i rozwijanie u działań w zakresie ciągłego doskonalenia.

Informacje o kliencie

Nasz Klient jest prężnie rozwijającą się organizacją z ugruntowaną pozycją w branży.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Inicjowanie i wprowadzanie zmian w procesach produkcyjnych w celu ich poprawy pod kątem zwiększenia bezpieczeństwa, poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu produkcji
  • Motywowanie pracowników do eliminacji marnotrawstwa procesów produkcyjnych
  • Wspieranie projektów Lean Manufacturing pod kątem optymalizacji procesu produkcyjnego
  • Współtworzenie strategii lean, rozwój systemu ciągłego doskonalenia
  • Mapowanie i analiza procesów, zbieranie danych i ich interpretacja
  • Przygotowywanie i nadzór dokumentacji procesowej
  • Weryfikację i usprawnianie istniejących standardów procesowych
  • Współpracę z innymi działami w firmie
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych
  • Koordynowanie projektów Lean
  • Mapowanie i koordynuje działania w ramach strumieni wartości
  • Konsultowanie i inicjowanie warsztatów Kaizen z pracownikami obszarów
  • Standaryzowanie procesów
  • Szkolenie pracowników z nowych standardów
  • Przeprowadzanie audytów stanu obecnego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Zarządzanie i inżynieria produkcji)
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • mile widziane doświadczenie z branży motoryzacyjnej - nie jest to warunek konieczny
  • Wiedza oraz umiejętności z zakresu wdrażania Lean
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonała organizacja pracy własnej
  • Doświadczenia praktyczne we wdrażaniu wyżej wymienionych zagadnień
  • Znajomości podstawowych narzędzi Lean (np. 5S, Ishikawa, 5 Why's, TWI, Value Stream Map, TPM, SMED)
  • Analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i wpływania na rozwój firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: dolnoslaskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page