Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla swojego Klienta, jednego z większych przetwórców łososia w Polsce i na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

specjalista BHP

Nr ref.: 41478
Praca stała
Lokalizacja: Ustka

Zakres obowiązków:
  • Promowanie świadomości i pozytywnych zachowań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy wśród wszystkich pracowników firmy
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa w organizacji (zgodnie z aktualnie panującymi przepisami i procedurami)
  • Bieżąca kontrola miejsc pracy pod względem zgodności z zasadami bezpieczeństwa
  • Wprowadzenie, promowanie i rozwijanie dobrych praktyk bezpieczeństwa
  • Zarządzanie procesem zmian w zakresie BHP w spółkach firmy
  • Wdrożenie, rozwój i aktualizacja podręcznika z zakresu zarządzania BHP
  • Dokonywanie pomiarów czynników ryzyka w środowisku pracy, prowadzenie formalnej dokumentacji w tym zakresie
  • Tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pracy (również w procesach produkcyjnych)
  • Prowadzenie dochodzeń w sprawie wypadków i niebezpiecznych sytuacji
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa, wydawanie certyfikatów po szkoleniach
  • Wdrażanie procedur bezpieczeństwa
  • Rozwijanie szkoleń dotyczących bezpieczeństwa

Oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia do pełnienia roli w służbie BHP
  • Ok. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej - będzie silnym atutem
  • Doświadczenie zdobyte na stanowiskach asystenckich lub w firmach usługowych z obszaru BHP również będzie cenne
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów BHP, śledzenie nowinek w zakresie przepisów bezpieczeństwa
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i egzekwowaniu standardów bezpieczeństwa
  • Wysoka kultura pracy
  • Gotowość do rozwoju zawodowego w obszarze BHP
  • Umiejętność zarządzania projektami – wdrażania zmian
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą – będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szansa do dołączenie do zaangażowanego, skutecznego działu BHP w jednej z większych firm produkcyjnych w regionie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczeń
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w obrębie organizacji
  • Atrakcyjne szkolenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)