Specjalista BHP

Arche Consulting

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • wdrożenie, realizacja oraz zapewnienie zgodności z polityką BHP firmy, jak również ze wszystkimi państwowymi i lokalnymi przepisami i wymaganiami prawnymi w zakresie BHP,
  • rozwój i realizacja rocznych planów operacyjnych w obszarze BHP, jak również planów działania, wynikających z przeprowadzonych audytów,
  • opracowanie, wdrożenie, wykonanie i zarządzania strategią, zapobiegania wypadkom w miejscu pracy,
  • prowadzenie i monitorowanie szkoleń zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (szkolenia wstępne i okresowe),
  • kontrola w zakresie realizacji planów poprawy warunków pracy,
  • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy,
  • dokonywanie ocen ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą na poszczególnych stanowiskach pracy,
  • kontrola wdrożenia i przestrzegania wymagań prawnych i standardów korporacyjnych,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie jako audytor wewnętrzny wg norm PN-N 18001:2004 oraz OHSAS 18001:2007,
  • umiejętność obsługi komputera, środowiska Windows oraz MS Office,
  • wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • silne umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • chęć pracy w międzynarodowym środowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji