Specjalista BHP (firma produkcyjna)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania i obowiązki:
Realizacja polityki firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, ppoż i ochrony środowiska
Współkreowanie i wdrażanie systemów wg norm OHSAS
Planowanie działań prewencyjnych i naprawczych
Realizacja i nadzór wymaganych prawem szkoleń dotyczących BHP, badań lekarskich oraz ocen ryzyka zagrożeń na stanowiskach pracy
Prowadzenie postępowań powypadkowych
Prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie BHP
Zapewnienie funkcjonowania wdrożonego systemu zarządzania środowiskowego według wymagań normy ISO 14001
Promowanie bezpieczeństwa pracy i rozwijanie świadomości pracowników na temat BHP

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe i kwalifikacje aktualne dla pracowników służby BHP (minimum dla poziomu specjalisty)
Co najmniej 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w firmie produkcyjnej
Znajomość aktualnych przepisów dotyczących BHP i OŚ
Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania
Analityczność myślenia
Umiejętność pracy w zespole
Inicjatywa i samodzielność w podejmowaniu decyzji
Dobra znajomość praktyczna obsługi komputera (środowiska MS Windows)
Czynne prawo jazdy kat. B
Gotowość do podjęcia pracy w zakładzie zlokalizowanym około 20 km od Poznania (północ/wschód)

Oferta:
Samodzielne stanowisko w rozwijającej się technologicznie międzynarodowej firmie produkcyjnej (zatrudnienie ponad 300 osób z silną tendencją wzrostową)
Umowa o pracę
Prywatna opieka medyczna

Numer referencyjny: ABHP/3/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.