Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Uruchomienia, odbiory i asysta przy wdrażaniu zautomatyzowanych linii produkcyjnych dla różnych branż przemysłu
• Przygotowanie założeń projektowych od strony technicznej oraz programowanie offline

Wymagania

• Programowanie sterowników przemysłowych Beckhoff / Siemens offline i online.
• Przygotowanie programów PLC od podstaw wg przyjętych założeń
• Wykonywanie wizualizacji HMI/SCADA
• Analiza dokumentacji elektrycznej
• Konfiguracja komponentów automatyki
• Mile widziana znajomość innych producentów oprogramowania (np. Omron, Allen Bradley)
• Gotowość do wyjazdów służbowych na uruchomienia linii u Klientów końcowych w Polsce i za granicą
• Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B.
• Uprawnienia SEP 1kV
• Mile widziane doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu stanowisk zautomatyzowanych

Oferujemy:
• Pracę w zgranym i doświadczonym zespole inżynierskim
• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pewność terminowo wypłacanego wynagrodzenia niezależnie od sytuacji na realizowanym projekcie
• Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
• Możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologii i programowania PLC/Rob najbardziej znanych producentów na świecie

Prezentacja firmy

Firma AN-KOP Sp. z o.o. świadczy usługi dla czołowych producentów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems