SPECJALISTA / ANALITYK W DZIALE PRZEMYSŁU

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Warszawa, Kraków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dział Przemysłu Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. poszukuje pracowników na stanowiska: Specjalista / Analityk

Miejsce pracy: Warszawa / Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem rynku efektywności energetycznej, KAPE S.A. rozbudowuje kadrę techniczną odpowiedzialną za realizację projektów w przemyśle. Zmiana ustawy efektywności energetycznej wprowadziła nowe możliwości i obowiązki dla przedsiębiorców. Dział Przemysłu w KAPE S.A. oferuje kompleksowe usługi związane z audytem obowiązkowym oraz pozyskaniem białych certyfikatów.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem, wykonywanie wizji lokalnych w dużych i znanych firmach,
  • wykonywanie technicznych analiz energetycznych,
  • wykonywanie pomiarów termowizyjnych lub elektrycznych,
  • współprowadzenie szkoleń,
  • obsługa systemu CRM.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole złożonym z młodych osób,
  • doświadczenie z zakresu efektywności energetycznej,
  • rozwój osobisty w rozwijającej się branży efektywności energetycznej, audytów energetycznych,
  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii wykorzystywanych w przemyśle,
  • szkolenia pracownicze.

Wysyłając CV za pośrednictwem serwisu infopraca, prosimy wskazać nazwę stanowiska i miasto.

Poszukujemy pracowników na 2 wakaty do biura w Warszawie na stanowisko Specjalisty lub Analityka.

Poszukujemy pracowników na 2 wakaty do biura w Krakowie na stanowisko Specjalisty lub Analityka.

Wymagania

  • preferowany kierunek związany z energetyką lub ciepłownictwem (MEL, Wydział Elektryczny lub pokrewny),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle oraz w pomiarach elektrycznych lub cieplnych,
  • umiejętność prowadzenia obliczeń urządzeń energetycznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Office,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność i gotowość do delegacji.

Prezentacja firmy

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (KAPE S.A.) działa od 1994 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa