Opis stanowiska pracy

Specjalista odpowiedzialny będzie za:
- obsługę stoiska mięsno-wędliniarskiego
-zachowanie ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towaru
-nadzór nad terminami przydatności do spożycia towarów
-udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej

Naszym pracownikom oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę na cały etat
- terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia. Wynagrodzenie: podstawa + system nagród
- możliwość awansu zawodowego
- świadczenia pracownicze: m.in. karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, kartę Multisport

Wymagania

Prezentacja firmy

Obecnie sieć Arhelan posiada 67 marketów w 40 miejscowościach w których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie