Specialista ds. Organizacji Szkoleń

FairWind Sp. z o.o.

70-812 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś perfekcyjnym organizatorem? Lubisz dynamizm w działaniu? Sprawia Ci przyjemność uczenie się nowych rzeczy? Chcesz rozpocząć karierę w branży turbin wiatrowych?

Jeśli tak, zaaplikuj na stanowisko: Specjalisty ds. Organizacji Szkoleń.

Twoje nowe zadania:
• Organizowanie szkoleń i treningów dla wszystkich współpracujących z nami Techników
• Kontakt z międzynarodowymi ośrodkami i centrami szkoleniowymi
• Przygotowanie budżetów szkoleniowych wspólnie z działami operacyjnymi
• Wprowadzanie do bazy danych dokumentów oraz nadzór nad ich ważnością
• Przygotowywanie planów szkoleniowych
• Analiza wymagań szkoleniowych klientów
• Wyszukiwanie nowych firm współpracujących w zakresie szkoleń w Polsce i zagranicą

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 61-65.

Co oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Przyjazną atmosferę i fachowy zespół
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
• Program opieki zdrowotnej dla pracowników
• Program sportowo-rekreacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij aplikację z numerem referencyjnym: SOS/12/2016.

Wymagania

Jakie są nasze wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego (minimum C1)
• Doświadczenie w organizacji szkoleń z branży wiatrowej lub pokrewnych będzie dodatkowym atutem
• Zaangażowanie i odpowiedzialność
• Dynamizm w działaniu i umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność dobrej organizacji pracy nad wieloma projektami jednocześnie
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, również na polu międzynarodowym
• Doświadczenie w pracy z budżetem
• Zdolność łatwego przyswajania informacji
• Znajomość Excel na dobrym poziomie

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne