Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Spec. ds. Kadr i Płac na stanowisku samodzielnej Kadrowej :

ZADANIA na stanowisku:

Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc.);
Przygotowywanie list płac;
Sporządzanie deklaracji Zus, Pit, Pfron, Gus;
Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników

NASZE oczekiwania:

Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową pracowników (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym);
Znajomość programu PŁATNIK oraz Gratyfikant GT

Praca od poniedziałku do piątku NA 3/4 ETATU na umowę o pracę

Oferta Pracy OD ZARAZ

Prezentacja firmy

“Ty Zajmij się zarabianiem pieniędzy, a my dopilnujemy dokumentów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8PLN - 14PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa