Spec. d/s Technologi Żywienia Drobiu i Koordynator Produkcji Mieszalni Pasz

Gospodarstwo Suflidowo

Świerczyna 85 gm. 95-081 Dłutów, pow. pabianicki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GPR Sp. z o.o. zatrudni technologa żywienia zwierząt lub osobę z kierunkowym wykształceniem rolniczym, średnim lub wyższym posiadającą ogólną wiedzę o rynku paszowo-zbożowym do prac administracyjno-biurowych.

Warunki do omówienia na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Wymagania

- zdolności organizacyjne,
- umiejętność samodzielnego myślenia i działania,
- znajomość gospodarki magazynowej,
- znajomość programu Subiekt,
- mile widziana umiejętność obsługi programu żywieniowego do układania receptur mieszanek paszowych (np. HYBRIMIN)
- mile widziana wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń
- uczciwość, rzetelność.

Prezentacja firmy

GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH SUFLIDOWO od ponad 30 lat uznany na rynku kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo