Spawaczy TiG, Mag, ślusarzy, również brygadzistów, liderów

Grot Marek Dobrzyński

Warszawa - Macierzysz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy spawaczy TIG, MAG oraz ślusarzy na różne stanowiska do produkcji i balustrad i schodów ze stali nierdzewnej i czarnej, konstrukcji stalowych i innych elementów dla budownictwa i przemysłu.

Praca stacjonarna na produkcji. Mile widziane osoby z doświadczeniem przy produkcji schodów lub balustrad ale również chętnie przyuczymy.

Wymagania

- pracowitość
- dyspozycyjność
- chęć osiągania ponadprzeciętnego wynagrodzenia w zamian za bardzo dobrą pracę i dyspozycyjność

Dla spawaczy:
- umiejętność spawania metodą TIG lub MAG

Dla brygadzistów:
- bardzo duże doświadczenie przy produkcji i montażu balustrad nierdzewnych (ewentualnie ze stali węglowej)
- umiejętność pracy w zespole i koorydynacji pracy zespołu

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się:<br/>- produkcją oraz montażami lekkich konstrukcji st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji