Opis stanowiska pracy

Elmech Kazeten Sp. z o.o.
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, producent nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań dla branży górniczej jak również, spoza branży górniczej. Producent wentylatorów lutniowych, elektrycznych oraz pomp szlamowych zatapialnych. Wykonawca remontów silników, regeneracji, robót ślusarskich i spawalniczych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: - spawacz
- ślusarz

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
• miłą atmosferę pracy w zgranym zespole;
• pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail

Prosimy o zmieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Wymagania

Wymagamy:
• Doświadczenia zawodowego na rekrutowanym stanowisku
• Wykształcenia kierunkowego lub odbytych kursów
• Aktualnych uprawnień
• Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności, dokładności i precyzji
• Znajomości rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Elmech Kazeten Sp. z o.o. - producent wentylatorów lutniowych i pomp s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
na okres próbny: trzy miesiące, docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne