Spawacze do pracy w północnej Norwegii od zaraz

Proffman

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy spawaczy z umiejętnością spawania stali i aluminium na projekcie budowy barki na północy Norwegii. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego lub norweskiego oraz minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego jako spawacz w spawaniu stali i aluminium. Dużym atutem jest doświadczenie w Skandynawii.

Oferujemy:
- umowę o pracę ze skandynawskim pracodawcą
- zatrudnienie na terenie Norwegii,
- wynagrodzenie 210 NOK/h
- darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy

Prosimy o przesłanie kompletnego cv zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac

Wymagania

- udokumentowanego doświadczenia zawodowego min.3 lata
- znajomości j. angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
- mile widziane referencje
- samodzielności i odpowiedzialności

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 miesiąc z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 95PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% dodatek wakacyjny
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis