Opis stanowiska pracy

  • spawanie metodą MIG 132/MAG oraz TIG
  • spawanie konstrukcji stalowych nierdzewnych
  • udokumentowane, doświadczenie na stanowisku spawacza MIG/MAG min.2 lata
  • certyfikaty spawalnicze
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ZFŚS - dopłaty do wypoczynku, paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
  • jasną ścieżkę awansu
  • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • umowę o pracę

Prezentacja firmy

SIROCCO od ponad stu lat jest wiodącą firmą w dziedzinie wentylacji prze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inżynieria, Praca Inne