Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Spawacz

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Oferowane stanowisko związane jest z procesem produkcji sprzętu AGD w dużej międzynarodowej firmie.
Stanowisko pracy znajduje się przy linii produkcyjnej.
Stanowisko jest samodzielne.
Pracownik wykonuje swoje zadania zgodnie z planowanym harmonogramem na dany dzień (realizacja planu produkcyjnego).

Zadania:
• przygotowanie elementów do spawania.
• kompleksowa obsługa narzędzi spawalniczych
• spawanie, przecinanie drobnych części i elementów konstrukcyjnych sprzętu AGD
(miedź, aluminium) metodą gazową;
• lutowanie palnikiem gazowym;
•obsługa narzędzi takich jak wytwornice i reduktory ciśnienia gazu;
•obsługa spawarek, przetwornic prądu, prostowników, transformatorów spawalniczych, automatów, przecinaków, szlifierek, przyrządów kontrolno-pomiarowych.

Od kandydatów oczekujemy:
• minimum 6-miesięcznego doświadczenia w pracy na stanowisku spawacza - lutownika;
• posiadanie aktualnych uprawnień do spawania gazowego;
• umiejętności posługiwania się palnikiem gazowym, elektrycznym;
• gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
• sumienności i rzetelności,
• dyspozycyjności, motywacji do pracy i zaangażowania.

Nasze wymagania:
• wykształcenie zawodowe;
• uprawnienia do spawanie metodą gazową i elektryczną;
• mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej;
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym;
• szybkość uczenia się, otwartość;
• bardzo dobra organizacja pracy;
• umiejętność pracy w zespole .

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat (pełne ubezpieczenie),
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
• wynagrodzenie atrakcyjne w porównaniu z innymi firmami na rynku;
• zdobycie dodatkowych umiejętności i kwalifikacji – szkolenia, kursy zawodowe;
• praca w doświadczonym zespole;
• stała opieka koordynatora;
• atrakcyjne premie uznaniowe, dodatek nocny, dodatek za dojazdy, dodatek BHP;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji – CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.