Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
Tubądzin Management Group Sp. z o.o. z siedzibą w Cedrowicach Parceli k. Ozorkowa, spółka będąca częścią Grupy Tubądzin - polskiego lidera w produkcji płytek ceramicznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Tubądzin, Wróblew k. Sieradz

Ceramika Tubądzin Sp. z o.o.

Jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych oferuje pracę na stanowisku:

Spawacz

Obowiązki:

  • przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń zgodnie z planem remontów
  • dokonywanie napraw zgodnie ze zgłoszeniami z działu produkcji
  • wykonywanie napraw w wyniku uszkodzeń awaryjnych w pierwszej kolejności w sposób najbardziej optymalny
  • wykonywanie w najlepszy sposób prac konserwacyjno- remontowych

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu
  • umiejętność spawania potwierdzona certyfikatem
  • duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego analizowania i diagnozowania
  • dokładność i precyzja

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji
Zachęcamy do wysyłania ofert (CV podpisane imieniem i nazwiskiem) za pomocą przycisku Aplikuj.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.