Opis stanowiska pracy

Dla swiatowego producenta maszyn prasujacych poszukujemy obecnie 30 spawaczy MAG (135, 136).

Praca polega na spawaniu grubych elementow stalowych od 5 cm do 15 cm najczesciej a nawet blachy grubosci do 40 cm. Spoiny sa kladzione kaskadowo I potem robione proby lamiania pod rentgen.
Z tych elementow sa nastepnie montowane sa w calosc maszyny prasuja

**Aplikacje bez znajomosci jezyka niemieckiego nie beda rozpatrywane**

Oferujemy:

- Umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- Kontrakty kilkuletnie z mozliwoscia przejscia na umowe bezposrednia z klientem
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Opiekę oraz wsparcie koordynatora polskiego w Niemczech
- Zakwaterowanie sfinansowane przez pracodawcę niemieckiego

Wymagania

Wymagania:
- Aktualne certyfikaty spawalnicze (135,136)
- Doswiadczenie w spawaniu wielowarstwowym (spoiny)
- Umiejetnosc pracy w pozycji wymuszonej, rowniez na wysokosciach
- J. niemiecki w stopniu umozliwiajacym komunikacje w miejscu pracy
- Gotowosc do pracy na 3 zmiany

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak,firma oplaca zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy