Opis stanowiska pracy

  • spawanie robotem Motomanrobot Mig/Mag
  • obróbka spawalnicza produktu
  • grubość spawu 8 -200mm

Oferujemy

  • około 1800kr na dzień (brutto, podstawa plus dodatki zmianowe)
  • praca tylko na drugą zmianę (pn – czw 14.00-23.30)
  • opłacamy dojazd z Polski na początek i koniec umowy
  • możliwość pracy na stałe po okresie próbnym
  • szwedzka umowa o pracę

Wymagania

  • certyfikat Mig/Mag
  • dobra umiejętność czytania instrukcji spawalniczych
  • udokumentowane doświadczanie pracy na robotach spawalniczych, najchętniej Motomanrobot
  • język angielski / szwedzki
  • własny samochód (zwrot za benzynę za dojazdy do pracy na miejscu w Szwecji)
  • samodzielność, zdyscyplinowanie
  • brak problemów z alkoholem

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne