OTTO Work Force OTTO Work Force

SPAWACZ

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Siedlce

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Agencja pracy OTTO Polska Sp. z o. o. poszukuje dla jednego ze swoich Klientów,
osób na stanowisko:

SPAWACZ

Nr. Ref. SP / SIE/07/2014
Miejsce Pracy : Siedlce

Zakres obowiązków:
• Obsługiwanie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas spawania,
• Montowanie elementów metalowych,
• Sprawdzenie jakości i wykończenie wykonywanego spawu,
• Prace magazynowe.
• Dla osób z mniejszym doświadczeniem proponujemy szkolenie dające uprawnienia

Wymagania:

• Aktualne uprawnienia i certyfikaty,
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Elastyczność, perfekcjonizm.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenie,
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Zatrudnienie od zaraz
• Umowę zlecenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.