Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w

zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla jednego z naszych Klientów, radomskiej firmy specjalizującej się w montażu i spawaniu systemów transportu technicznego poszukujemy osób na

stanowisko spawacz/monter.

spawacz/ka

Nr ref.: 41733
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:

montaż maszyn i urządzeń technicznych zgodnie z dokumentacją

Oczekiwania:

gotowość do podjęcia pracy w delegacji - Niemcy

gotowość do podjęcia współpracy na okres 4 miesiące

spawanie zespołów pod nadzorem i / lub zgodnie z dokumentacją warsztatową

znajomość metod spawania MIG, MAG albo TIG

Oferta:

wysokie wynagrodzenia (podstawa+ dieta 49 euro/dzień)

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wyjazd od stycznia z możliwością powrotów do kraju ok. 2 razy w miesiącu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)