Opis stanowiska pracy

H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych

zatrudni na stanowisko

SPAWACZ

Wymagania:

  • ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze metodą MAG,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego z oznaczeniami spawalniczymi,
  • mile widziana umiejętność wykonania podstawowych prac ślusarskich,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • pakiet medyczny i socjalny,
  • możliwość rozwoju i awansu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie i własnoręczne podpisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r., o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883, z późn.zm.).”

Prezentacja firmy

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych<br/>Sp. z o.o. jest jed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne