Opis stanowiska pracy

Dla naszych Klientów zlokalizowanych na terenie całych Niemiec szukamy zaangażowanych

SPAWACZY

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zgodnie z Twoimi kwalifikacjami od 1.300 do 1500 € netto/ przy 4. Kl. podatkowej + dodatki
  • Umowę o prace na cały etat zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • Organizujemy kwaterę oraz pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych
  • Nasz serwis personalny jest gratis

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie kierunkowe
  • Ugruntowana wiedza na temat spawania
  • Ważne certyfikaty na spawanie
  • Język niemiecki na poziomie co najmniej B1
  • Samodzielny, efektywny i dokładny sposób pracy
  • Niezawodność, elastyczność, zdolność do pracy w zespole

Obowiązki:

  • Spawanie różnymi metodami (WIG, MAG, elektroda, itd.)
  • Praca wg rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie