Opis stanowiska pracy

POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, firmy Bosch, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ
Gunzenhausen/ Norymberga

Obowiązki:
• spawanie różnymi metodami, działanie według planów i rysunków technicznych.

Wymagania

•doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, posiadanie certyfikatów spawalniczych typu: EN 287-1 141 P BW 8 S t3 PA ss nb, EN 287-1 141 T BW 8 S t1 D21 H-L045 ss nb, EN 287-1 311 T BW 1.1 S t2.9 D38 PF ss nb lw, EN 287-1 311 T BW 1.1 S t4.0 D60 PF ss nb lw, znajomość przepisów bezpieczeństwa podczas spawania, umiejętność czytania rysunku technicznego, czynne prawo jazdy kat. B, własny środek transportu, gotowość do wyjazdu na próby spawalnicze w Niemczech.

Oferujemy:
• umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie, pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja[at]polskihr.eu. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy