SPAWACZ- niemiecka umowa o pracę

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Landsberg, zagranica

Opis stanowiska pracy

- spawanie roznych elementow metalowych
- wynagrodzenie jest zalezne od umiejetnosci i doswiadczenia i na start wynosi 12-15€
- dodatkowo pracownik otrzymuje wszystkie dodatki ustawowe wynikajace z BAP oraz dodatkow branzowych
- respektowane prawo urlopowe 24 dni (z kazdym rokiem wiecej)
- po okresie probnym Weihnachts- oraz Urlaubsgeld (300€)
- zwrot kosztów za przyjazd do Niemiec
- niemiecka umowa o pracę
- zakwaterowanie jest organizowane przez pracocodawcę i pokrywane kompletnie przez 3 miesiace. Kolejne 3 miesiace pracodawce opłaca 50% kosztów zakwateropwania. Po okresie probnym pracownik sam ponosi koszty czynszu lub znajduje wlasne mieszkanie.

Wymagania

- doswiadczenie w zawodzie
- język niemiecki w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
- elastyczność, samodzielność, dpowiedzialność
- własny samóchod (warunek konieczny)
- chec stalego pobytu w Niemczech

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy