Opis stanowiska pracy

Firma Multirobotyka Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem narzędzi, maszyn i całych linii produkcyjnych dla przemysłu. Firma zajmuje się szeroko rozumianą automatyką, mechatroniką, robotyką i budową maszyn.

Spawacz

Miejsce pracy: Łodygowice (pow. żywiecki)

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń,
  • Prace ślusarskie z użyciem narzędzi ręcznych,
  • Obsługa spawarek MIG/TIG,
  • Szlifowanie, gradowanie wyspawanych konstrukcji,
  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Miejsce pracy:

  • Zakład nr 2 w Łodygowicach

Wymagania:

  • Ukończona dowolna szkoła średnia (mile widziani także studenci i absolwenci szkół wyższych),
  • Dyspozycyjność,
  • Chęć do ciągłego uczenia się, zdobywania wiedzy i doświadczenia,
  • Osoby, które mają doświadczenie w spawaniu mogą liczyć na wysokie zarobki.

Oferujemy:

  • Nauka zawodu od podstaw dla ludzi bez żadnego doświadczenia,
  • Szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Praca w zespole młodych i ambitnych ludzi,
  • Ciągły rozwój zawodowy,
  • Bardzo dobre zarobki,
  • Praca w nowoczesnym parku maszynowym,
  • Dostęp do najnowszych technologii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Multirobotyka Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem narzędzi, maszyn i c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie