Opis stanowiska pracy

Fabryka Mebli Biurowych MARO od 1991 roku pomaga tworzyć doskonałe wnętrza biurowe. Jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła produkcję systemowych mebli biurowych. Od tego momentu pozostaje w branży liderem w dziedzinie innowacji technicznych i wzorniczych.

Jeśli:

  • Jesteś optymistyczny/a i lubisz ciekawe wyzwania,
  • Potrafisz wytrwale, z zaangażowaniem i entuzjazmem dążyć do osiągnięcia obranego celu,
  • Jesteś osobą odpowiedzialną oraz samodzielną w realizacji powierzonych zadań,

to prześlij swoją aplikację na stanowisko:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • spawanie elementów metalowych - w tym stali nierdzewnej
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • przestrzeganie procedur, zasad bezpieczeństwa pracy
  • realizacja planu produkcyjnego

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnień i doświadczenia w spawaniu MIG/MAG i TIG
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości rysunku technicznego
  • wykształcenie zawodowe mile widziane
  • umiejętności pracy zgodnie z procedurami
  • gotowości do pracy zmianowej
  • chęci do pracy, samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania w wykonywaną pracę, dbałości o jakość wykonywanej pracy
  • chęci nauki i podnoszenia swoich umiejętności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych – CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych („Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Maro zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Prezentacja firmy

Fabryka Mebli Biurowych MARO od 1991 roku pomaga tworzyć doskonałe wnę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne